+ Додайте свою пропозицію та отримайте на баланс
(публікація пропозицій безкоштовна)
Додайте Вашу пропозицію до мережі Wookko
або
Станьте партнером та заробляйте!

Техпідтримка

Як мені зареєструватись на Wookko?


Найпростіший спосіб реєструватись – це зв’язавши свій аккаунт з Facebook, Вконтакте, що автоматично заповнить вашу анкету. Або, якщо вам так зручніше, ви можете зареєструватись, використовуючи свою e-mail адресу.

Зареєструйтесь прямо зараз!

Як здійснювати пошук?


1. Розпочніть із зазначення типу нерухомості та типу операції, площі, вартості. Потім натисніть кнопку «Пошук».

2. Проведіть більш докладний пошук, використавши фільтри справа на сторінці. Ви можете відсортувати результати.

Скільки коштує розміщення пропозиції на Wookko?


Рекламуючи свою нерухомість, послугу або бізнес через Wookko, ви отримуєте безцінні переваги! Ви не тільки заробляєте гроші, але так само отримуєте досвід спілкування з новими людьми з усього світу.

Розмістити свою пропозицію на Wookko безкоштовно можливо тільки один раз для ознайомлення і впевненості, що система працює, ми беремо 1.25 $ в місяць, щоб покрити витрати на обробку і презентацію вашої пропозиції. Наприклад, якщо ви здаєте в оренду нерухомість або продаєте її ми повідомляємо кожну людину яка цікавиться схожими пропозиціями.

Центр Довіри та Безпеки


Ваш путівник по позитивному досвіду роботи на Wookko

Ми віримо, що в корені всі люди хороші. Але ми також віримо, що люди заслуговують душевного спокою.

Ми створюємо систему, що сприяє безпеці та прийняттю інформованих рішень. А якщо вам знадобиться наша допомога, потрібно всього лише написати на .

Ваша безпека – це найважливіша для нас функція.


Ми прагнемо створити надійну платформу для взаємодії користувачів. Саме тому ми створили найкращі в своєму класі інструменти і послуги, щоб допомогти вам приймати правильні рішення. Ми хочемо, щоб ви отримали позитивний досвід роботи з нами. Ось, як це зробити.

Налаштування Приватності

Це ваша інформація, тримайте її під контролем. Тепер учасникам дається ще більш гнучкий контроль над налаштуваннями приватності пропозицій і профайлів, ніж будь-коли раніше. Ви можете відфільтрувати свої пропозицію і профайл з результатів пошукових систем і приховати свої Соціальні Зв'язки від громадського перегляду.

Рекомендації

Відгуки лежать в основі репутаційної системи Wookko, а рекомендації допомагають новачкам на Wookko почати створювати свою репутацію. Перш ніж будь-хто зможе залишити рекомендацію, вони зобов'язані додати фото в анкету. А як тільки ви з'єднаєте свій акаунт з Facebook або Вконтакте, ви можете зв'язатися зі своїми знайомими і попросити їх порекомендувати вас одним натисканням.

Поєднайтесь з LinkedIn та Twitter

Зв'язок з LinkedIn додає впевненості гостям і господарям, відкриваючи їм ваше професійне життя. Підтвердіть ваш аккаунт в Twitter на Wookko і додайте ще один рівень довіри в свій профайл. Слідкуйте за новинами з приводу нашої інтеграції з Twitter та LinkedIn

Системи Безпеки та Боротьби з Шахрайством

7 нових системних інструментів для викорінення дій шахраїв і безпеки спільноти. Ми не можемо розповісти вам про це докладніше, оскільки це абсолютно секретно.

Модерація Контенту

Інструменти відміток у Співтоваристві: Спеціальна команда для розгляду пропозицій, повідомлень, анкет та іншого контенту, що створюється користувачами, зазначеного спільнотою, як та що, вимагає уваги.

Перевірені Фотографії

Шукайте водяний знак "Verified Photo" на фотографіях пропозицій, і будьте впевнені, що ви отримаєте те, що бачите. Перевірені фото означають, що професійний фотограф Wookko особисто відвідував цей об'єкт або компанію, щоб зробити знімки і завантажити їх на сайт.

Захисна Технологія

Ми створили складні алгоритми безпеки, що працюють за кадром, щоб обчислювати і ізолювати підозрілих користувачів і підозрілу поведінку, перш ніж вони зможуть з вами зв'язатися.

Відмітка спец. знаком .

Ми надаємо кожному учаснику спільноти інструменти для підтримки порядку на нашій платформі. Кожен з нас несе відповідальність за те, щоб зберегти Wookko надійним і безпечним. Відзначайте підозрілі повідомлення, користувачів або пропозиції спец. знаком, щоб оповістити нас про те, на що нам слід звернути увагу.

Повідомлення на Сайті

Познайомтесь з вашими потенційними клієнтами та партнерами, використовуючи систему повідомлень на сайті. Задавайте питання, розповідайте про свої вимоги і дізнайтеся один одного трохи краще, перш ніж підписувати договір. Якщо що-небудь було помилково представлено, негайно повідомте нам, і наша команда підтримки допоможе залагодити ситуацію, спираючись на записи вашого спілкування.

Ідеальна пропозиція

До того, як ви отримаєте перший запит, підготуйте свою пропозицію в повній формі. Наші інструменти швидкого вибору пунктів під час заповнення пропозиції розроблені для ефективних дій між користувачами. Не повторюйте одну й ту ж саму інформацію в реченні. Завантажте достовірні та актуальні фотографії.

Чи піддає Wookko користувачів перевірці?


Wookko не піддає всіх користувачів перевірці, а тільки тих які рекламують свій бізнес. Але у нас є деякі інструменти для створення на сайті атмосфери довіри і безпеки.

Ми також дозволяємо вам відзначати всі підозрілі пропозиції і користувачів спец. знаком. Цей значок ви побачите в будь-якій гілці повідомлень і в кожному реченні, щоб ви могли оповістити нас, і ми розглянемо цю ситуацію. Ось як виглядає спец. знак:

Як мені зв’язатись з Wookko?


Ви можете зв’язатись з нашою службою підтримки перейшовши за посиланням: http://wookko.com.ua/contacts. Ви можете зв’язатись з нами по , skype - wookko1.

Управління вашим аккаунтом


Що таке Моя сторінка?

Моя сторінка - це домашня сторінка вашого Wookko аккаунта. Як і Моя сторінка в машині, Моя сторінка Wookko показує важливі оповіщення і дає вам доступ до управління вашим аккаунтом.

Коли ви авторизуєтесь на Wookko, ви автоматично потрапляєте на вашу Моя сторінка, Ви так само можете потрапити на Моя сторінка в будь-який час, натиснувши на ваше ім'я.

Я забув пароль. Що мені робити?


Якщо ви забули пароль і не можете увійти в ваш аккаунт на Wookko, натисніть на це посилання "Забули пароль?", яку ви також знайдете на сторінці входу . Введіть адресу електронної пошти, яку ви використовували для реєстрації на Wookko, і ми надішлемо вам тимчасовий пароль, щоб ви могли знову зайти на свою сторінку.

Після цього вам потрібно буде змінити пароль на такий, що легко запам'ятовується, зайшовши на Моя сторінка> Аккаунт> Налаштування. В поле 'старий пароль' введіть тимчасовий пароль, створіть новий пароль і збережіть його.

Якщо ви забули пароль, але ви авторизовані на сайті в даний момент, спочатку вийдіть зі свого облікового запису, а вже тоді натисніть на посилання "Забули пароль?".

Якщо нічого не допомагає, зв’яжіться з Підтримкою Wookko, і ми з радістю вам допоможемо!

Я зайшов через Facebook/Вконтакте та забув пароль. Що мені робити?


Якщо спочатку ви зареєструвалися, використовуючи Facebook / Вконтакте, то ви завжди повинні заходити через Facebook / Вконтакте. Якщо ви забули ваш пароль в Facebook / Вконтакте, будь ласка, зв'яжіться з відділом підтримки в Facebook / Вконтакте, щоб отримати новий.

Як мені змінити пароль?


Щоб змінити пароль, зайдіть на свою сторінку > Налаштування , Якщо ви не пам'ятаєте свій старий пароль - нічого! Ви можете запитати тимчасовий пароль, а потім поміняти його на таким, що легко запам'ятовується.

Що має бути в моєму профілі?


Хороший профайл – це такий, що відображає ваше повне ім’я, фотографії в анкеті та інформацію по яких інші користувачі будуть вас впізнавати.

Чи повинен я заповнювати свою анкету?


Wookko - це спільнота, заснована на довірі та безпеці, що з'єднує людей в реальному житті і що будується на системі відгуків та рекомендацій. Заповнення анкети - дуже важлива частина збереження довіри в спільноті, оскільки це надає вашим відгукам надійності та достовірності, а також, дозволяє вам розповісти про себе і навіть показати своє справжнє обличчя на фотографії в профайлі.

Ми хочемо, щоб наша спільнота була якомога більше справжньою, тому ми робимо додатковий крок, зв'язуючись з користувачами, на фотографіях яких немає обличчя. Заповнивши анкету один раз, вам не доведеться повторювати цю інформацію про себе: користувачі можуть просто натиснути на вашу фотографію і дізнатися про вас докладніше, а ви можете натиснути на їх фото - і дізнатися про них.

Користувачі більш охоче цікавляться пропозиціями, власники яких не полінились і показали своє обличчя, а також заповнили анкету інформації.

Чому я не отримав сповіщення по електронній пошті або лист з підтвердженням?


Іноді помилка може відбуватися через одну маленьку опечатку. Переконайтеся, що ви правильно вказали адресу електронної пошти.

Також можливо, що ваш провайдер електронної пошти визнав наші листи спамом, і вони знаходяться в папці спам у вашій скриньці. Щоб уникнути цього, перемістіть наші повідомлення з папки зі спамом і додайте адресу до своїх контактів.

І не забудьте, що служба Підтримки Wookko завжди готова вам допомогти (і чекає вас з розпростертими обіймами) налаштувати ваш поштовий ящик, щоб ви отримували від нас листи.

Навіщо потрібно зв’єднувати мою сторінку на Wookko з Facebook, Вконтакте та як це зробити?


Зв'язати свій акаунт з Facebook / Вконтакте ви можете, зайшовши на Моя сторінка> Інформація. Дві основних переваги з'єднання полягають у можливості використання функції Соціальні Зв'язки, а також у підтвердженні ваших даних.

Коли ви реєструєтеся на Wookko, ви можете використовувати для цього свій аккаунт в Facebook / Вконтакте. Це автоматично заповнює ваш профайл і дозволяє вам побачити місця і господарів, яких порекомендували ваші друзі.

Як мені видалити свій аккаунт?


Нам буде шкода, якщо ви нас залишите! Будь ласка, знайте, що ви завжди можете зв'язатися зі службою підтримки Wookko, якщо у вас є питання або претензії до нашого сайту або послуг, і ми з задоволенням вам допоможемо.

Але якщо ж ви все-таки вирішите видалити свій аккаунт, зайдіть на Моя сторінка> Налаштування> Мої дані.

Розміщення Пропозицій


Ви можете додати пропозицію натиснувши на Додайте вашу пропозицію до мережі Wookko на головній сторінці сайту або знизу в розділі Сервіси> Додати пропозицію.

Як створити хорошу пропозицію?


Представляючи свою пропозицію в кращому світлі, ви звертаєте на неї увагу потенційних клієнтів або зацікавлених осіб, збільшуючи ймовірність запитів від них. Ми пропонуємо вам 6 підказок, як зробити вашу пропозицію такою, що більш запам'ятовується.

1. Запитайте послуги нашого професійного фотографа.

Фотографії - це вирішальний фактор для вибору. Зв'яжіться з нами і запросіть послуги професійного фотографа!

2. Доповніть опис вашої пропозиції, написавши не менше 150-200 слів.

Зацікавлених осіб завжди привертає додаткова інформація.

3. Завантажте фотографію в профіль і напишіть про себе або про свої види діяльності.

Допоможіть зацікавленим людям зрозуміти з ким вони мають справу, розмістивши свої фотографії, ліцензії, документи, тощо.

4. Попросіть своїх партнерів залишити вам рекомендацію.

Відгуки - це найкращий спосіб для потенційного клієнта. Але як знайти зацікавлену людину або компанію, якщо у вас немає рекомендацій та відгуків? Підключайте своїх друзів і партнерів, щоб вони залишили вам рекомендації! Ви можете легко відправити їм посилання прямо зі свого облікового запису. (Зробити)

5. Поставте конкурентну ціну.

Не впевнені, яку ціну вказати? Подивіться, які пропозиції роблять інші користувачі по цим вимогам і призначте схожу ціну або зверніться до онлайн експертів оцінки нерухомості.

6. Зверніться до фахівців Wookko, швидко і ефективно провести вашу рекламну кампанію.

Wookko - працює з інвесторами, туристами, зацікавленими компаніями і людьми по всьому світу. Ми вирішуємо головну задачу пошуку покупця, продавця, орендодавця, орендаря і т.д. без будь-яких комісій.

Чи обов’язково додавати фотографію до пропозиції?


Ви можете створити і відредагувати пропозицію, не додаючи фотографій. Але воно не буде таким активним в результатах пошуку як пропозиції з фотографіями, є пропозиції яким фотографії не доречні, ми їх враховуємо.

Оскільки фотографії в пропозиціях - найкращий спосіб привернути увагу, то обов'язково зробіть якісні знімки та завантажте їх до пропозиції або підпишіться на послуги фотографа.

Управління Пропозиціями


Як відредагувати свою пропозицію?


Управляти пропозиціями та редагувати їх ви можете, зайшовши на Моя сторінка> Мої Пропозиції. Знайдіть потрібну пропозицію, натисніть на кнопку редагувати, і вперед! Прочитайте підказки, як скласти гарне оголошення.

Моя адреса вказана на карті не правильно. Як це виправити?


Якщо вашу адресу неправильно вказано на карті, не переживайте! Ви можете його змінити і вказати точне місце розташування.

Все рівно проблеми? Зв’яжіться зі службою і ми допоможемо вам поновити адресу.

Як вимкнути пропозицію і прибрати її з результатів пошуку?


Вмикати і вимикати свою пропозицію ви можете, зайшовши на Моя сторінка> Мої Пропозиції> Редагувати. Поруч з пропозицією ви побачите кнопки вибору, щоб зробити її видимою або прихованою.

Як підписатися на оповіщення про нові пропозиції у списку очікування?


На головній сторінці натиснути на кнопку «Відправити запит». Ви побачите поля, які необхідно заповнити та натиснути «Зберегти підписку». На Вашу електронну пошту прийде лист з активацією підписки. Активуйте її. Ви можете створювати необмежену кількість підписок на нові пропозиції.

Чим визначається мій рейтинг в результатах пошуку?


Ми вдосконалили результати пошуку, щоб допомогти зацікавленим користувачам підібрати найбільш підходящі їм варіанти. Це означає, що тепер в результатах будуть виводитися пропозиції ближче до введеного в пошуку критеріїв.

Ми завжди прагнемо надати нашим користувачам найкращі пропозиції. Тому ми регулярно оновлюємо наш алгоритм пошуку, що, в свою чергу, означає, що позиція вашої пропозиції в результатах пошуку може змінюватися.

Найбільше на ваш рейтинг впливає: додані фотографії до пропозиції, точно зазначені дані.

Як я можу рекламувати свою пропозицію?


Позначка ТЕРМІНОВО

Зробіть свою пропозицію більш помітною за допомогою позначки ТЕРМІНОВО.

Також ваша пропозиція підніметься вгору на ТОП-позицію.

По всім питанням реклами перейдіть за посиланням: http://wookko.com.ua/contacts

Як я можу бути представленим на головній сторінці сайту?


Wookko періодично вибирає пропозиції для головної сторінки. Як правило, вони відрізняються оригінальністю, цікавими фотографіями та відгуками, або є визначними. Якщо ви хочете, щоб ми розглянули вашу кандидатуру, надішліть посилання на вашу пропозицію .

Поповнення внутрішнього балансу


Поповнити свій особистий рахунок на сайті Wookko ви можете в розділі баланс на особистій сторінці за допомогою системи LiqPay або через термінали оплати.

Поповнити рахунок можуть лише зареєстровані користувачі.

Якщо у вас виникнуть складнощі звертайтеся в службу підтримки або по телефону 067-502-77-50